Altyapı Verileri

Altyapı Verileri

 Ana Sayfa / Altyapı Verileri

Altyapımız Hakkında

Datacenter'ımız dünya çapında çeşitli yerlere dağıtılmış sunuculardan oluşmaktadır. Bu sunucuların her biri aşağıdaki ortak özelliklere sahiptir.


Datacenter Özellikleri:

Network
Datacenterlar, farklı sağlayıcılarla fiber optik kablolar aracılığıyla farklı giriş noktalarından datacenter'a Gigabit internetle bağlanır.


Güvenlik
Herhangi bir hat arızası veya saldırıya karşı korumak amacıyla datacenterda 24 saat personel bulunmaktadır. Bina içerisindeki tüm hareketler HERZAMAN gözetim altındadır. Bina içerisinde ve girişlerde 7x24 kapalı devre izleme, kameralar, erişim kontrolü ve güvenlik ekibi vardır. Bina oldukça güvenlidir.


Güç
Gelen enerji toplamı, datacenterın çalışması için ihtiyacı olandan oldukça fazladır. Herhangi bir elektrik kesintisi durumuna karşı jeneratörlerde Otomatik Transfer düğmesi vardır. Datacenter ayrıca gücün kesilmesi durumuna karşı UPS sistemi ile donatılmıştır.


Soğutma
Kapasitesinin bir kısmını kullanan yedekli klimalar sunucu odasını soğutur. Birimler dönüştürülebilir uygun koşullardadır.


Gelişmiş Duman Tarayıcısı & Yangın Koruma Sistemi
Su bazlı koruma sistemleri en az yangın kadar zarar verdiği için bizim datacenter'larımız gelişmiş yangın kontrolü ve koruması sistemi ile donatılmıştır.

Neden Bizim Datacenter ımız?

Ölçeklenebilirlik & Güvenilirlik
Datacenter birbiriyle örtüşen karmaşık küresel servislerden oluşmaktadır. Tüm mimari Yüksek Kullanılabilirlik, Kümelenme ve n+1 mimari üzerine inşa edilmiştir.


Bu bizim çözümlerimizle sizin bu mimariyi bağlayarak ve alt yapı eklemesiyle büyümenizi ölçeklendirebilmemizi sağlar. Ölçeklenebilirlik, çalışma süresi ve network cevap vermesi gibi konularda endişelenmenize hiç gerek yoktur.


Küresel Erişim
Ortaklarımızla beraber dünyanın çeşitli yerlerinde alt yapı dağıtımlarıyla ilgili yatırımlar yaptık. Şimdi hiçbir yatırım yapmadan müşterilerinize, tamamen markalaştırılmış bir deneyimle bu küresel altyapıyı sunabilirsiniz. Dünyanın her yerindeki Altyapı sağlayıcılarıyla seçme, müzakere ve ilişki yönetimini bize bırakın.


White Labeled Mimari
Datacenter'ımız, sayısız hosting seçeneklerini Müşterilere ve Bayilere sağlamak için çeşitli farklı işletim sistemlerinin küresel olarak dağıtılmış yedek sunucu kümesidir. Sunucular ve IP adresleri white labeled ve izi bulunamazdır.


Eğer bizim bayilerimizden biri iseniz bu sunuculardan herhangi birinde barındırdığınız herhangi bir servisiniz sizin markanızın Name Server'ı olacaktır. Yani pratikte kümelenmiş bu yüzlerce sunucu müşterilerinize SİZİN sunucularınız olarak görülür.

Ayzeta Hakkında

Ayzeta'dan Duyurular

Duyuru
Ücretsiz SSL

Değerli müşterilerimiz..

Ayzeta tarafından / 05 Kasım 2016
Duyuru
.org İndirimde

Kurban bayramı promo..

Ayzeta tarafından / 07 Eylül 2016
Duyuru
Online Ödeme

Ayzeta markası altınd..

Ayzeta tarafından / 30 Mayıs 2016
Telif Hakları © 2014 - 2019 Ayzeta | Tüm Hakları Saklıdır.