Duyuru Görüntüleme

Duyuru Görüntüleme

 Ana Sayfa / Duyurular

Ücretsiz SSL

05/11/2016Değerli müşterilerimiz,  internetin vazgeçilmezlerimiz arasında olduğu günümüzde daha güvenli bir web için; cPanel Inc ve Comodo Group Inc iş ortaklığı sayesinde tüm hosting müşterilerimize ücretsiz ve limitsiz ssl sertifikası ürünü sunuyor olmayı gururla duyuyoruz.

Google firmasının chrome tarayıcısı için yeni sürümlerde "https olmayan siteler için adres çubuğunda uyarı (!) işareti görüntülemesi ve ssl kullanmayan web sitelerinin google dizininde daha alt sıralarda yer almaya başlayacağını duyurması, özellikle Türkiye'de fidye virüsleri ve webhack olaylarının kabus haline dönüşmesi ve ödeme kuruluşlarının ödeme sistemi kullanabilmesi için firmalara sertifika zorunluluğu getirmesiyle birlikte ssl sertifikalarının önemi artmış ve artık her güvenli site için bir standart olmuş durumdadır.

Cpanel Inc ve Comodo Group Inc firmalarının autossl ürünüyle diğer sertifikalarda olduğu bağlantı kullanıcı ve sunucunuz arasında 2048 bit anahtarla şifrelenecektir. Diğer ssl ürünlerimizde bulunan güvence garantisi ücretsiz sunulan autossl ürünümüz için geçerli değildir. Mevcut hosting müşterilerimiz halihazırdaki web sayfalarını https güvenli prototokol üzerinden erişilebilecek şekilde yapılandırabilirler. Yeni müşterilerimiz müşteri panelinden ticket ile talepte bulunmaları durumunda hesaplarına kurulum yapılacaktır.<< Geri Dön

Duyuru İle İlgili Bir Problem Mi Var?

Aklınıza Takılan Her Türlü Soru, Sorun ve Problemde Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.

Ayzeta Hakkında

Duyuru ve Haberler

Duyuru
Ayzeta Yenileniyor

Değerli müşterilerimiz..

Ayzeta tarafından / 28 Eylül 2017
Duyuru
Ücretsiz SSL

Değerli müşterilerimiz..

Ayzeta tarafından / 05 Kasım 2016
Duyuru
.org İndirimde

Kurban bayramı promo..

Ayzeta tarafından / 07 Eylül 2016
Telif Hakları © 2014 - 2020 Ayzeta | Tüm Hakları Saklıdır.