Değerli müşterilerimiz,  internetin vazgeçilmezlerimiz arasında olduğu günümüzde daha güvenli bir web için; cPanel Inc ve Comodo Group Inc iş ortaklığı sayesinde tüm hosting müşterilerimize ücretsiz ve limitsiz ssl sertifikası ürünü sunuyor olmayı gururla duyuyoruz.

Google firmasının chrome tarayıcısı için yeni sürümlerde "https olmayan siteler için adres çubuğunda uyarı (!) işareti görüntülemesi ve ssl kullanmayan web sitelerinin google dizininde daha alt sıralarda yer almaya başlayacağını duyurması, özellikle Türkiye'de fidye virüsleri ve webhack olaylarının kabus haline dönüşmesi ve ödeme kuruluşlarının ödeme sistemi kullanabilmesi için firmalara sertifika zorunluluğu getirmesiyle birlikte ssl sertifikalarının önemi artmış ve artık her güvenli site için bir standart olmuş durumdadır.

Cpanel Inc ve Comodo Group Inc firmalarının autossl ürünüyle diğer sertifikalarda olduğu bağlantı kullanıcı ve sunucunuz arasında 2048 bit anahtarla şifrelenecektir. Diğer ssl ürünlerimizde bulunan güvence garantisi ücretsiz sunulan autossl ürünümüz için geçerli değildir. Mevcut hosting müşterilerimiz halihazırdaki web sayfalarını https güvenli prototokol üzerinden erişilebilecek şekilde yapılandırabilirler. Yeni müşterilerimiz cpanel üzerinden tek tuşla hesaplarına kurulum yapabillecekleri gibi 24 saat içeriisnde buna gerek kalmadan cron tarafından ssl yüklemeleri otomatik olarak yapılmaktadır.Cumartesi, Kasım 5, 2016

<< Geri