• kenburns1
  Reseller Hosting
  %-99
  Uptime
  Oranı
  Aylık
  250.00Tl'den
  Başlayan Fiyatlar
  Reseller Hosting
  Limitsiz Disk Alanı ve Trafiğe Sahip Paketler
  Ücretsiz Türkçe CPanel / Plesk Kontrol Paneli
  Limitsiz Türkçe E-Mail Hesabı & İletici
  Ssd + Raid Disk Yapısıyla Maksimum Hız ve Güvenlik
  Farklı Yedekleme Sunucularına Günlük Otomatik Yedekleme

Reseller Özellikleri

Ayzeta Sunucularından Linux ve Windows Tabanlı, Hızlı, Ekonomik ve Güvenilir Reseller Paketleri.

Linux Hosting

Lınux

Aylık250 tl den başlayan fiyatlarla
 • 40 GB Disk Alanı
 • 800 GB Bandwidth
 • Uyumlu Add-on(lar)
 • Ücretsiz Kurulum
 • 7/24 Online Türkçe Teknik Destek
Sipariş VerDiğer Planları İncele
Windows Hosting

Wındows

Aylık250 tl den başlayan fiyatlarla
 • 10 GB Disk Alanı
 • 200 GB Bandwidth
 • Uyumlu Add-on(lar)
 • Ücretsiz Kurulum
 • 7/24 Online Türkçe Teknik Destek
Sipariş VerDiğer Planları İncele

Kalite ve Güvenlik

 • Alanadınız İnternetteki İsminizdir!

  Alanadınız internet üzerindeki kurumsal kimliğinizdir. Kimliğinizi kaybettiğinizde hedef kitlenizi potansiyel gelirinizi ve daha bir çok avantajınızını kaybedersiniz. Alanadı ve hosting hizmetini hangi firmadan aldığınız ve ne kadar güvende oldukları tam bu noktada önem kazanıyor.


  Web Sitenize Gereken Önemi Veriyormusunuz?

  İnternet üzerindeki imajınız, kurumsal verileriniz, satış istatistikleriniz, müşteri bilgileriniz, web sitenizdeki veriler ne kadar güvenli ? İnternetten satışın ve reklamcılığın başlı başına bir sektöre dönüştüğü günümüzde güvenlik zaafiyeti ve korumasız yazılımlar şirketinize sandığınızdan daha fazla zarar verebilir.

 • Maksimum Hız & Maksimum Güvenlik.

  Ayzeta Bilişim Teknolojileri müşterilerine Linux ve Windows hosting barındırma servislerini tamamen kendi sunucuları üzerinde ssd & raid disiklerle ve profesyonel bir şekilde optimize edilmiş altyapıyla sağlar.


  Erişilebilirlik Sorununu Unutun!

  Ayzeta Bilişim Teknolojileri %99.9 uptime oranında raid disklerle yayın yapan sunucularıyla ve farklı konumlara otomatik olarak günlük / haftalık ve aylık yedekleme sistemleriyle erişilebilirlik ve veri kaybı sorununu unutturuyor..

Neden Ayzeta ?

Reseller Özellikleri

Ayzeta Sunucularından Linux Tabanlı, Hızlı, Ekonomik ve Güvenilir Reseller Paketleri

 • Hızlı

  Her hizmet planına özel şekilde kullanım amacına uygun olarak, güvenlik, hız ve performans için yapılandırdığımız sunucularımızla Ftp, Httpd, ve MySQL gibi servisler üzerinde yapacağınız işlemlerde hızlı sonuçlar alırsınız. .

  Güvenli

  Ayzeta Bilişim Teknolojileri sunucularında ücretsiz antivirüs ve spam koruması yanısıra ddos ve botnet saldırılarına karşı ultra güvenlik sağlar, hız ve stabilitenin yanında her zaman güvende kalırsınız .

  Ücretsiz Araçlar

  Tüm paylaşımlı hosting sunucularımızda cPanel ile entegre çalışan Softaculous yazılımı sayesinde yüzlerce hazır scripti kurulum bilgisi gerektirmeden sadece birkaç tık ile kolayca kurabilirsiniz!.

  7/24 Teknik Destek

  Ayzeta Bilişim Teknolojileri Alanında uzman tecrübeli teknik personelleri mesai saatleri dışarısında bile 7/24 teknik destek taleplerinizi yanıtlamak için buradalar, ayrıca mesai saatleri içerisinde telefonla ulaşmanızda mümkün!.

 • Esnek

  Hosting ve diğer barındırma hizmetlerinde hizmet dönemi içerisinde sadece aradaki farkı ödeyerek bir üst pakete geçiş yapabilmeniz mümkün. Üstelik kurumsal müşterilerimiz için hizmet dönemi içerisinde hiç bir fiyat farkı yok.

  Kaliteli

  Açık kaynak kodlu ve ücretli tüm içerik yönetim sistemleri için özel olarak optimize edilmiş Ayzeta sunucularında daha önce yaşadığınız tüm sorunları unutacaksınız.

  Uptime

  A'dan Z' ye optimize edilmiş sunucularımız %-99.9 uptime oranı ve sürekli yedeklilik politikasıyla müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

  Reseller Desteği

  İnternet üzerinden domain, hosting, tasarım vb. hizmet mi sağlıyorsunuz? Reseller müşterilerimize özel teknik destek sağladığımız gibi Ayzeta ile satış ortağı olarak çalışarak sadece satış'tan kâr etmenizde mümkün. .

Ayzeta Hakkında

Ayzeta'dan Duyurular

Duyuru
Ücretsiz SSL

Değerli müşterilerimiz..

Ayzeta tarafından / 05 Kasım 2016
Duyuru
.org İndirimde

Kurban bayramı promo..

Ayzeta tarafından / 07 Eylül 2016
Duyuru
Online Ödeme

Ayzeta markası altınd..

Ayzeta tarafından / 30 Mayıs 2016
Telif Hakları © 2014 - 2019 Ayzeta | Tüm Hakları Saklıdır.